Повернутися до звичайного режиму

Звіт пришкільного табору "ПАТРІОТ"

З 01.06. 2023 по 09.06.2023

З 01.06.2023 по 09.06.2023 року працював літній пришкільний табір «Патріот» Маловільшанської гімназії Обухівської міської ради. До складу табору входило 24 учня які були розподілені на дві групи.

В перший день були збори дітей та сформовано дві команди в таборі «Патріоти» (директор табору Савун Ольга Олександрівна).

Дитячий літній пришкільний табір працював за затвердженим планом та згідно режиму дня. Кожного дня в таборі проводилася лінійка – збір, яка розпочиналася з гімну, діти співали патріотичні пісні та проводилися руханки (зарядка під пісні). Під час перерв діти відпочивали на свіжому повітрі, гралися на майданчиках брали участь в естафетах та різноманітних рухливих іграх, грали в футбол та доджбол. Були проведенні змагання між поділеними командами, було проведено майстер - клас з виготовлення «Патріотичного банту». Разом з виховниками та залученими вчителями діти ходили на пікнік.

Кожен день в таборі був тематичний, діти приходили до табору кожного дня в різному кольорі. Крім керівника та вихователів табору було залучено педагогічний персонал.

Під час повітряних тривог діти та вихователі знаходилися в укритті, де проводилися для дітей цікаві ігри та відгадували загадки.

Зробивши підсумки пришкільного табору, можна сказати, що робота табору була для дітей насичена та дуже цікава. Діти зробили «Патріотичні банти», нанизали намиста придумали їм назви та зробили міні-захист.

Робота літнього пришкільного табору є дуже важливою складовою у вихованні та розвитку дітей, адже вони показують себе з іншого боку, хто чим захоплюється, і хто що вміє, допомагають один одному. Враховуючи стан в якому перебуває наша країна, дітям потрібно хоч трішки дитинства , яке вони будуть пам’ятати в спокої та без ракет.

/Files/images/Scan – копія.jpg

/Files/images/іа.jpg

1 день- День «Веселковий»

День дитинства

01 червня розпочав свою роботу літній пришкільний табір «Патріот», в приміщенні Маловільшанської гімназії Обухівської міської ради, керівниками (виховниками) якого стали вчителі гімназії, директор табору Савун О.О.

Розпочався творчий день о 09:00 з гімну, потім хвилина мовчання – вшанування пам’яті загиблих українців від російської агресії. На шкільному дворі відбулася організаційна частина, в присутності батьків дітям було проведено інструктаж з техніки безпеки під час військового стану, та ознайомили з правилами поведінки в пришкільному таборі та режимом дня, вихователі табору розподілили на 2 команди дітей. Після чого діти придумала назви та речівки для своїх команд. Також на відриті табору була присутня староста Маловільшанського старостинського округу, Літовченко Людмила Василівна, яка прийшла привітати всіх з відкриттям табору та з нагоди Дня Захисту дітей, запросила учнів разом з їхніми батьками в центр села після завершення табору, де на них чекав сюрприз – смачний обід.

Після вирішення нагальних питань, разом з керівниками був проведений флешмоб «Дитячими долонями». Співали патріотичні пісні, проводили активні руханки.

День закінчився з підведення підсумків та планування роботи на наступний день.

2 день - 02 червня

День «Білий»

Другий день в пришкільному таборі почався о 09:00 традиційно з гімну, потім хвилина мовчання – вшанування пам’яті загиблих українців від російської агресії. Було оголошено тему дня : «День вшанування пам’яті дітей, які загинули під час війни». Перегляд відео до Дня вшанування пам’яті дітей,які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації. Вшанування хвилиною мовчання. Після перегляду відео учні табору виготовляли з серветок «Янголів пам’яті», запалили свічку. З ініціативи виховника Михайленко Анастасії Леонідівни було проведено флешмоб «Взуття на сходинках до гімназії», яке вшановує пам’ять загиблих дітей, які не повернуться більше достін своєї гімназії. В кінці діти взяли янголів та різнокольорові стрічки та прикрасили «Вишню пам’яті» в шкільному саду.

День закінчився підведенням підсумків та плануванням роботи на наступний день.

/Files/images/кнч.jpg

/Files/images/чс.jpg

3 день - 05 червня

«День жовтий»

Третій день в пришкільному таборі почався о 09:00 традиційно з гімну, потім хвилина мовчання – вшанування пам’яті загиблих українців від російської агресії. Було оголошено тему дня : Веселі старти.

Була проведена руханка – зарядка. Після чого співали патріотичні пісні. В табір завітала староста Літовченко Л.В, та привітала дітей з Жовтим днем, подарувала жовті кульки на згадку про табір, та всі дітки привітали іменинника Колю з Днем народження.

Була проведена вікторина «Я знаю багато жовтих слів» та Квест «Правда чи ні», після квесту діти разом з виховниками ще робили різноманітні конкурси та рахували зернята головного жовтого символу соняшника. На перерві грали на майданчику в рухливі ігри та веселі старти. Грали в футбол. В кінці їх чекала смачна картина з домашніх яєць, які діти принесли з дому.

День закінчився підведенням підсумків та плануванням роботи на наступний день.

/Files/images/1.jpg

/Files/images/11.jpg

День 4 – 06 червня

День «Блакитний»

Четвертий день в пришкільному таборі почався о 09:00 традиційно з гімну, потім хвилина мовчання – вшанування пам’яті загиблих українців від російської агресії. Було оголошено тему дня «Патріотичний бант».

Була проведена руханка – зарядка. Діти самостійно захотіли провести танець з постановленими рухами Після чого співали патріотичні пісні.

Потім поділилися на 2 команди та пішли на майстер – клас до вчителя початкових класів Позирайло Оксани Володимирівни виготовлення патріотичного банту. Було проведено інструктаж з техніки безпеки. Показ презентації та сам процес роботи. Учні були задоволенні легкістю та цікавістю проведення майстер – класу. Інша команда в цей час на майданчику грала в рухливі ігри, доджбол, біг на швидкість, квач. А потім 2 команда пішла на майстер – клас. В кінці роботи табору на дітей чекав сюрприз чай з млинцями.

День закінчився підведенням підсумків та плануванням роботи на наступний день.

/Files/images/111.jpg

/Files/images/12.jpg

День 5 – 07 червня

День «Зелений »

П’ятий день в пришкільному таборі почався о 09:00 традиційно з гімну, потім хвилина мовчання – вшанування пам’яті загиблих українців від російської агресії. Було оголошено тему дня : «Ми любимо природу!»

Була проведена руханка – зарядка. Після чого співали патріотичні пісні. Був проведений інструктаж з техніки безпеки. Після всього проведеного діти зібрали шкільний інвентар: м’ячі, хула-хуби, фішки для змагань, і вирушили на екскурсію до річки Раківка. По дорозі згадали правила дорожнього руху, як потрібно поводити себе на дорозі, з якого боку потрібно йти , якщо не має тротуару. По прибуттю відпочили, грали в футбол, були проведені естафети «Болото», «Змійка», передавали м’яч хто швидше. За допомоги вчителів , які долучилися , була насмажена картопля, сосиски та сало, яке діти принесли з собою. Досліджували природу, спостерігали за черепахами , які плавали в річці, нюхали запашну м’яту та ромашки. До кінця дня табору діти повернулися назад до гімназії та пішли додому.

День закінчився підведенням підсумків та плануванням роботи на наступний день.

/Files/images/112.jpg

/Files/images/1іф.jpg

День 6 – 08 червня

День «Багряний»

П’ятий день в пришкільному таборі почався о 09:00 традиційно з гімну, потім хвилина мовчання – вшанування пам’яті загиблих українців від російської агресії. Було оголошено тему дня : «Наші обереги»

Була проведена руханка – зарядка. Після чого співали патріотичні пісні.

Було проведено гру з намистом, кожен учень підходив до столу та вибирав собі завдання не дивлячтсь яке, після чого формувалося 3 команди . В кожного учасника було своє завдання, і в кінці вони мали нанизати красиве намисто дати йому назву та презентувати. На команду – переможця чекав Суперприз. На перерві діти грали в рухливі ігри на майданчику.

День закінчився підведенням підсумків та плануванням роботи на наступний день.

/Files/images/1йф.jpg

/Files/images/1ййф.jpg

День 7 – 09 червня

День «Піксельний»

П’ятий день в пришкільному таборі почався о 09:00 традиційно з гімну, потім хвилина мовчання – вшанування пам’яті загиблих українців від російської агресії. Було оголошено тему дня : «Підсумки»

Була проведена руханка – зарядка. Після чого співали патріотичні пісні.

Директор табору оголосила про заключний день в пришкільному таборі. Підводячи підсумки за дні роботи табору діти показали себе активними та талановитими, в кожному відкрився новий талант.

Оскільки всі дні в таборі були роз приділені за кольорами, діти кожного дня ходили до табору в певному кольорі, а останній день був «Піксельний», вручили грамоти хто був найактивнішим в кольорах.

Було проведено квест , ді діти шукали завдання та виконували їх, які завчасно підготували вчителі. Проведені рухливі ігри, та відпочинок підчас перерв. Переглянули відео про загиблих захисників Обухівщини, та вшанували хвилиною мовчання.

Кожному вихованцю табору були вручені грамоти та дипломи, всі були приємно здивовані та подякували вчителям. Виховники зробили подарунок «Піньяту», кожен з дітей по1 разу гупнули її та отримала солодощі та море задоволення. На згадку про табір зробили фото. Батьки оцінили роботу пришкільного табору в групах та проголосували за 5 бальною шкалою, всі батьки проголосували 5+.

/Files/images/1123.jpg

/Files/images/1212.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 65

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.