Інформація про заклад

/Files/images/image.jpeg

Маловільшанська гімназія

Вул. Васильківська, 39. Село Мала Вільшанка Обухівського району, Київської області.

https://www.facebook.com/groups/1873434106065742/

Перший раз до церковно-приходської школи маленькі маловільшани прийшли 9 жовтня 1859 року. 1905 року було побудоване нове приміщення школи. Спочатку діти отримували початкову освіту, потім навчання продовжилося до семи класів, а згодом школа стала восьмирічкою. 1983 року молодий енергійний директор Каленіченко Віктор Дмитрович за фінансової підтримки керівництва місцевого колективного сільськогосподарського підприємства розпочав будівництво нового освітнього закладу на 191 учнівське місце. Менш ніж за рік посеред села постала нова красуня школа. Світлі класи, велика спортивна зала, затишна їдальня радо відчинили двері дітлахам 1 вересня 1984 року. Старе приміщення також не було втрачено місцевою громадою – зараз в ньому функціонує православна церква.

2000 року дві класні кімнати було відведено для дитячого садочка «Віночок». На теперішній час в ньому щебечуть 15 дошкільнят.

Маловільшанська гімназія в 2020/2021 навчального року надає освітні послуги 50 учням. Забезпечує якість навчання педагогічний колектив у складі 14 педагогів. З них 2 мають звання вчитель-методист, 3 – старший вчитель. 6 спеціалістів вищої кваліфікаційної категорії. Середній вік педагогів – 39 років. Поруч з корифеями освітянської ниви, , Коробкою Тетяною Миколаївною та Демченко Лідією Іванівною, працюють 3 молоді спеціалісти – Липовенко Юлія Олександрівна,Захарченко Титяною Михайлівною, Моргун Сергій Сергійович та Гаєвський Володимир Григорович . Вчать та навчаються водночас. Невичерпним джерело творчих ідей шкільного колективу є Ідута Тетяна Петрівна, Романюк Ольга Романівна, Позирайло Оксана Володимирівна, та Михайленко Анастасія Леонідівна.

В нашій школі вчать дітей креативно мислити, бути захищеними силою своїх знань, любити свою батьківщину, бути патріотом України. Для розвитку творчих здібностей учнів працюють три гуртки – спортивний (його вихованці є неодноразовими призерами та переможцями районних спортивних змагань), танцювальний (жодне загально сільське свято не проходить без участі запальних танцюристів) та літературний (члени якого являються активними учасниками та призерами літературних конкурсів).

Вчимо дітей бути сучасними – збагачувати свої знання за допомогою ІКТ; історично бережливими – збираємо речі, які пам’ятають війну (відкрили кімнату-музей бойової слави) та збираємо автентичний одяг (більше 125 одиниць). Вчимо любити природу – плекаємо молодий сад щорічно збагачуючи його новими саджанцями. Вчимо бути здоровими та сильними – стадіон і спортивна зала знаходиться в повному розпорядженні дітей.

А ще ми намагаємося вберегти душу кожної дитини від заздрощів та жорстокості. Двері школи, так як і двері учительського серця відкриті кожному спраглому до всього нового.

Кiлькiсть переглядiв: 771

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.